FAQ

12 Hafta Programı için sadece bir antrenman matına ihtiyacın var

Aşağıdaki ödeme şekillerinden biriyle ödemeni yapabilirsin:

  • Kredi Karti
  • SEPA
  • PayPal
  • SOFORT 
  • iDeal

Hayır, herhangi bir ek ücret yoktur. Bir defalık ödeme ile seçtiğin pakete göre 3 ya da 6 aylık program erişimine sahip olacaksın ve tüm yemek tarifleri, beslenme ve antrenman PDF’lerine erişim sağlayabileceksin.

Hayalindeki forma kavuşabilmen için haftada 3 defa 20-25‘er dakika ayırman gerek. Bir de antrenmanından azami şekilde faydalanabilmek için ilaveten uygulayabileceğin finisher videolarımız var.

Biz bu program için en az 18 yaşında olmak gerektiğini düşünüyoruz. Fakat ebeveynlerinin onay vermesi halinde 16 yaşında da programa katılabilirsin. Programa başlamadan önce mutlaka uzman hekim görüşü alınmalıdır. Bu şekilde var olan rahatsızlıklar tespit edilebilir ve olası riskler önlenebilir.

12 Hafta Programı tüm kadınlar için uygundur. Antrenmanını ve beslenmesini disiplinli bir şekilde devam ettiren üyelerimiz mutlaka istedikleri sonuca ulaşacaklardır.

Öncesinde uzman hekim ile görüşmekte fayda var, bu aynı şekilde emziren anneler için de geçerlidir.

Program tüm cihazlar ile uyumludur.

İlave besin takviyesi almana gerek yok. Program seni dengeli bir beslenme ve mükemmel bir antrenman programı ile birlikte başarıya ulaştırır.

Bizim ilk aşamada önem verdiğimiz senin sağlığındır. Sağlıklı yaşamanı ve spor dolu bir yaşam tarzı geliştirmeni istiyoruz. Ne kadar kilo vereceğin senin vücut yapına ve 12 Hafta Programını ne kadar ciddiyetle uygulayacağına bağlı. Sonuçlar bize kısa bir sürede bile kilo verilebileceğini gösteriyor.

Tüm programlar için tam 30 gün boyunca tam para iade garantisi veriyoruz!

Biz programlarımıza 100% oranında güveniyor ve inanıyoruz. Bu yüzden programımız için 30 günlük bir para iadesi garantisi veriyoruz. Biz, programı satın alıp da ilk 30 gün boyunca memnun kalmaz ve istediğin sonucu alamazsan eğer, sana ödediğin ücretin tamamını iade ediyoruz. Biz belki bu şekilde büyük bir risk alıyoruz, çünkü isteyen videoların tamamını izleyip sonra parasının iade edilmesini isteyebilir. Gösterdiğimiz iyi niyet tabii ki de suiistimale uğrayabilir, fakat biz üyelerimize ve tabii ki de ürünlerimize güveniyoruz.

Destek: iletisim@12hafta.com

Bu program Almanya’da spor ve beslenme konusundaki en son veriler dahilinde oluşturulmuştur. Böylece 12 haftada alabileceğin en iyi sonuca ulaşacaksın.

Bültenimize şimdi üye olun!